Úvod Sbor dobrovolných hasičů obce Velké Březno

Sbor dobrovolných hasičů obce Velké Březno

OVERVIEW

The domain hasici-vbrezno.cz currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have parsed eleven pages within the domain hasici-vbrezno.cz and found four websites linking to hasici-vbrezno.cz. There are two public web sites enjoyed by hasici-vbrezno.cz.

HASICI-VBREZNO.CZ TRAFFIC

The domain hasici-vbrezno.cz has seen diverging levels of traffic until the end of the year.
Traffic for hasici-vbrezno.cz

Traffic ranking (by month) for hasici-vbrezno.cz

Traffic ranking by day of the week for hasici-vbrezno.cz

LINKS TO HASICI-VBREZNO.CZ

Obec Velké Březno

Ing Miroslav Moucha, starosta.

Obec Velké Březno obec Velké Březno

Tuto Strategii zpracovává MAS Labské skály, ve které je naše obec Velké Březno členem. Jedná se o důležitý dokument, který má určovat na základě pečlivě zpracovaných analýz jakým směrem se bude ubírat rozvoj měst a obcí na území MAS.

WHAT DOES HASICI-VBREZNO.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of hasici-vbrezno.cz Mobile Screenshot of hasici-vbrezno.cz Tablet Screenshot of hasici-vbrezno.cz

HASICI-VBREZNO.CZ SERVER

We discovered that a single page on hasici-vbrezno.cz took two thousand seven hundred and fifty milliseconds to come up. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so our crawlers consider this site not secure.
81.2.227.39

We observed that this website is using the Microsoft-IIS/6.0 operating system.

Úvod Sbor dobrovolných hasičů obce Velké Březno

Sbor dobrovolných hasičů obce Velké Březno

PARSED CONTENT

The domain hasici-vbrezno.cz has the following on the web page, "Vítejte na stránkách dobrovolných Hasičů Velkého Března." I observed that the website also said " s námi můžete počítat! Nábor do sboru hasičů Velkého Března." They also stated " Poděkování hasičům za pomoc při autonehodě. Poděkování za pomoc po bleskové povodni ve Velkém Březně. Jednotka vznikla v listopadu roku 1997, jsme sborem dobrovolných hasičů Velkého Března, statut jednotky je JPO II. Na stanici je stálá služba 24hodin denně, střídání po 12hodinách. Svolávání hasičů probíhá pomocí pagerů, popřípadě poplachu na mob." The meta header had Sbor as the first keyword. This keyword was followed by dobrovolných, hasičů, and Velké Březno which isn't as important as Sbor.

SEE OTHER DOMAINS

Hasiči Zdislava

Ing Magdaléna Slavíková, starostka SDH. Sídlo Zdislava 3, 463 53 Křižany. Vítejte na stránkách Hasičů Zdislava. SOUTĚŽ O POHÁR STAROSTKY OBCE ZDISLAVA se koná 28. července 2012 od 16 hodin. Chcete nám něco sdělit? Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Hasiči Žlutice

10 událost - technická pomoc - únik ropných látek. března vyjížděla jednotka k technické události - únik ropných látek v Chýších. 9 událost - požár bývalé zemědělské usedlosti. února vyjížděla jednotka k požáru bývalé zemědělské usedlosti u obce Chlum.

Hasiči Stříbro

Vítáme vás na našich stránkách sboru dobrovolných hasičů města Stříbra na kterých s námi můžete prožít všechny důležité okamžiky. Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Stříbra se umístila jako první v anketě Dobrovolní hasiči roku 2016 v oblasti jih-západ Čech. Podrobnosti čtěte po kliknutí na fotku. SDH Stříbro - sezóna 2016. 2016 Strýčkovice aneb ne vždy se zadaří.

HASIČI LETIŠTĚ OSTRAVA

Na Letišti Ostrava byla na zřízena hasičská záchranná služba dle předpisu L14 z důvodu záchrany lidských životů při letecké nehodě, jiných mimořádných událostí, místních pohotovostí a tísní, ropných havárií a jiných technických a technologických zásahů. Provoz HZS a BEZPEČNOSTNÍHO DISPEČINKU je spolufinancován z rozpočtu MSK. Požár bývalé lisovny v Kopřivnici. 2017 večer zachvátil v Kopřivnici požár průmyslov.

Bánov - Oficiální web obce

Lokální záplava po vydatné bouřce. Požár obilného pole nedaleko obce Suchá Loz. Požár stohu slámy u osady Záhoří. Jednotné evropské telefonní číslo tísňového volání je. Created with Artisteer by NEXTSERVICE.